Medewerkers

Michiel Clierieck

Michiel Clierieck

Functie: Zaakvoerder, verzekeringen, kredieten 

Telefoon: 09 362 57 50

E-mail: michiel@daeseleire.be 

Katrien Segers

Functie: Zaakvoerder, relatiebankieren, kredieten 

Telefoon: 09 362 57 50

E-mail: katriens@daeseleire.be 

 

Martin Daeseleire 

Functie: Verzekeringen, kredieten 

Telefoon: 09 362 57 50

E-mail: martin@daeseleire.be 

 

Marleen Martens 

Functie: relatiebankieren, kredieten

Telefoon: 09 362 57 50

E-mail: marleen@daeseleire.be  

 

 

Katrien Bilau

Functie: Schadebeheer verzekeringen

Telefoon: 09 362 57 50

E-mail: katrien@daeseleire.be

 Philippe Daeseleire

 

Philippe Daeseleire 

Functie: Beleggingen, vermogensbeheer

Telefoon: 09 362 57 50

E-mail: philippe@daeseleire.be 

Kirsten Duprez 

Functie: Klantenadviseur bank 

Telefoon: 09 362 57 50

E-mail: kirsten@daeseleire.be